RETO 105 feest & clubkampioenschappen / live Vuelta bergfinish

Datum
zo 7 september 10:00

Wanneer: zondag 7 september

Plaats: Arnhems Buiten & De Kookplaats, Utrechtseweg 310 Arnhem

Voor wie: alle leden, jeugdouders én vrijwilligers

RETO viert dit jaar haar 105-jarige jubileum – en dat doen we graag samen met jullie! Kom op zondag 7 september naar een feestelijke dag vol sport, plezier en een heerlijke BBQ.
Alle (actieve) vrijwilligers krijgen als dank voor hun inzet voor RETO een gratis BBQ aangeboden.

Extra dit jaar! Om 11:00 uur starten we met een heuse knockout-Sprintchallenge voor 17+ met twee categorieën: licentie- en niet-licentierijders. Twee tot drie renners strijden met staande start per keer op een parcours van 300 meter tot aan de finisch tegen elkaar. Wie wint gaat door naar de volgende ronde. Er zijn serieuze prijzen te winnen voor licentie- én toerrijders. Alle clubkampioenen krijgen dit jaar een speciaal ontworpen RETO 105 jaar shirt.

De clubritten starten aan het begin van de middag om 1:05 uur :) en eindigen rond 16:00 uur op Arnhems Buiten. Om

Programma:

  • 11:00 uur – Clubkampioenschappen óók voor toerrijders/niet-licentierijders op vernieuwd parcours
  • 13:05 uur – Start clubritten en eindigen bij Arnhems Buiten rond 16:00 uur
  • 16:00 uur – RETO Wielercafé bij De Kookplaats: prijsuitreiking, huldiging, jubilarissen in het zonnetje, verloting, kidsfun en BBQ (gratis voor vrijwilligers!)
  • 16:00 uur – ook Vuelta live – op groot scherm bergetappe Andorra La Vella
  • 19:00 uur – Einde programma

Clubkampioenschappen:

  • 11.00 – 12.15 Nieuw: RETO105 Sprint Challenge
  • 12.15 – 13.00 Jeugd categorieën tot met 7
  • 13.00 – 14:00 Criterium niet-licentierijders (18-39 en 40+) en Dames
  • 14.15 – 15.30 Criterium licentierijders (18-39 en 40+) en Nieuwelingen/Junioren
  • 16.00 – 16.30 Prijsuitreiking bij de Kookplaats


Zorg dat je erbij bent! Proost met ons op 105 jaar RETO – met wielrennen, BBQ’en en veel gezelligheid.